Türkiye

Nevşehir İlinde Durakta El Dezenfektanı Çalındı!

Nevşehir İlinde Otobüs Durağındaki El Dezenfektanını Aldılar

Çin’de başlayan ve Türkiye de dahil bir çok ülkeye yayılan Koronavirüs için alınan önlemler hızla artıyor.Nevşehir Belediyesi tarafından, korona virüsü tedbirleri kapsamında şehrin farklı noktalarına el dezenfektan aparatlarının yerleştirilmesinin ardından bir otobüs durağında bulunan el dezenfektanı kayboldu.

dezenfektan

Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip korona virüs salgınına karşı aldığı tedbirleri uygulamayı sürdüren Belediye, vatandaşlar için şehrin farklı noktalarını el dezenfektan aparatları yerleştirdi. Belediye tarafından Gülbahçe Parkı önünde bulunan otobüs duraklarına koyulan el dezenfektanı ise bugün kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından alındı. El dezenfektanının yerinde olduğunu görmeyen vatandaşlar ise el dezenfektanını alan kişi veya kişilere tepki gösterdi.

Otobüs durağında bekleyen vatandaşlar Nevşehir Belediyesi tarafından insan sağlığı için koyulan el dezenfektanının son derece güzel bir uygulama olduğunu ifade ederken ancak sorumsuz bir kişi tarafından  alındığını ve alan kişiye ise söyleyecek kelime bulamadıklarını ifade etti.
Alınan el dezenfektanının yerine yenisinin konulacağı söylendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu