Teknoloji

Apple Watch 5

Apple Watch Series 5, 399 $ ‘dan başlayan fiyatlarla (399 £, 649 $) süper uygun fiyatlı değil ve birçok açıdan geçen yıl Apple Watch Series 4 ile neredeyse aynı saat. Ancak her zaman açık ekranı beklediğim temel özelliklerden birini sunuyor. Bunu çok fark ettim çünkü şimdi yazarken bakabiliyorum. Ya da rahatlıkla TV seyrediyor. Ya da araba kullanıyor. Artık tuhaf kol bükümü yok.

Gecikmiş bir özellik: Çakıl, Amazfit Bip, Fitbit Versa 2, Samsung Galaxy Watch ve Google Wear OS yıllardır her zaman açık modlara sahip. Her zaman açık pil ömrünü uzatmaz – aslında işleri biraz daha kötü hale getirir. Ancak akıllı saatler arasında Apple Watch, var olan en özellik dolu, iyi performans gösteren giyilebilir cihaz olarak duruyor.

Apple Watch’u kullanmak için hala bir iPhone’a ihtiyacınız var, ancak bir tane varsa, neredeyse kesinlikle en iyi bahsiniz. Mesajları ve çağrıları yanıtlamak kadar hızlı veya hızlı yanıt veren başka bir akıllı saat bulmak zor. Rekabetin çoğu kaybolduğundan, Apple Watch’un en iyi iOS saati olarak konumu güçlenmeye devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu