Spor

Fenerbahçe Vedat Muriç Transferi için Salgının Durumunu Bekliyor

2019-20 sezonu başında transferi için Galatasaray ile çekişen ve sonunda renklerine bağladığı Vedat Muric genç yaşı ve başarılı performansı sayesinde Avrupa kulüplerinin radarına takıldı.

Fenerbahçe’nin Yeni Sezonda Vedat Muriç’i Tutması Zor

vedat muriç

 

Sezonun ilk yarısında gösterdiği başarılı istatistiklerle öncelikle ada kulüplerinin ilgisini çeken Muriç daha sonra İtalya kulüplerinin oyuncuyu istemesiyle birçok kulüp tarafından aranan isim oldu.

Vedat Muric için Yeni Rota İtalya Olabilir

vedat muriç

Yaşanan koronavirüs salgını ile Avrupa’nın ve dünyanın hemen hemen tüm liglerinin tatil edilmesiyle birlikte yaz transfer dönemine ait transfer söylentileri de erkenden karşımıza çıkmaya başladı. Bu süreçte transferin gözde isimlerinden olan Muric için Lazio ve Napoli’nin ısrarlı olduğu biliniyor. Muric transferi için Lazio’nun 20 Milyon Euro’yu gözden çıkardığı konuşuluyor.

Vedat Muric Transferi için Salgının Durumu Bekleniyor

Bugün itibariyle İtalya koronavirüs salgınından en çok etkilenen ülke konumunda. Bu nedenle çoğu kulüp faaliyetlerini askıya aldı ve maaş ödemelerinde zorluk yaşıyor. Salgının durumuna bağlı olarak Muriç’in olası İtalya transferi gelişmelerini de izliyor olacağız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu