Spor

Süper Lig 17 Nisanda Başlıyor mu?

TFF’ye ” Süper Lig 17 Nisanda Başlasın ” Çağrısı

Göztepe ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil süper lig başlaması için Türkiye Futbol Federasyonu’na iki teklif ilettiklerini duyurdu. 1. öneri olarak şu ifadelere yer verildi. ” 17 nisandan itibaren süper lig başlasın. ” talebinin ardından ikinci öneri olarak ” nisan sonu süper lig başlasın ” şeklinde önerisini sundu.

Corona virüsü sebebiyle ertelenen süper ligin 17 nisandan sonra başlama önerisi TFF’ye iletildi. Salgının her gün iki kat arttığı şu günlerde henüz net bir tarih verilmezken çoğunluk bu tarihleri destekliyor. TRTSpor’da süper ligleri gündeme alan Başkan Mehmet Sepil, telekonferanslar ile kulüpler birliğinde bu konunun çok tartışıldığını ve bir karara varılması gerektiğini bildirdi.

süper lig 17 nisan

Ne Zaman Başlayacağı Öngörülemiyor

Gençlik ve Spor bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kulüpler birliği ile yaptığı toplantılarda futbol, voleybol ve basketbol ligleri için çözüm önerileri istedi. Kulüp başkanlarından birtakım bilgiler alan Spor Bakanı süper ligler ile ilgili ” Şu aşamada ne zaman başlayacağını söylemek pek mümkün görünmüyor ” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu