Spor

Sinan Gümüş ‘e Fenerbahçe İlgisi

Kötü geçen sezon sonrasında Fenerbahçe yeni sezon kadrosu üzerine çalışmalara başladı. Geçen sezonda kadroya katmak için düşünülen Sinan Gümüş, Deniz Türüç transferiyle askıya alınmıştı.

Sinan Gümüş Fenerbahçe’nin Transfer Listesinde

Sinan Gümüş Fenerbahçe'nin Transfer Listesinde

Şampiyonluk hasreti 6 seneye çıkmak üzere olan Fenerbahçe de transferin hareketli geçmesi bekleniyor. Bkan Ali Koç teknik direktör isimleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezonda sportif direktör olarak görev alması beklenen Emre Belözoğlu ile yönetim birlikte transfer çalışmalarını şimdiden başladı.

Henüz teknik direktör konusunu netleştiremeyen Fenerbahçe’de bazı isimler ile anlaşma sağlandı. Ancak imzaları atmak için yeni teknik direktörün onayını da almak isteyen yönetim bu imzaları bekletiyor. Böylelikle sarı lacivertlilerde transfer sürecinde zaman kaybedilmemesi hedefleniyor.

Koronavirüs salgını futbolu da derinden etkiledi. Bu nedenle önümüzdeki sezon planlaması için Fenerbahçe takımı yerli ağırlıklı bir kadroyla kurmak istiyor. Galatasaray ‘dan ayrılması üzerine geçtiğimiz senede Sinan Gümüş ile ilgilenen Fenerbahçe; Deniz Türüç ‘ü kadroya kattığı için bu transferden vazgeçmişti.

Sinan Gümüş Ligin 2.Yarısını Antalyaspor’da Geçirdi

Sinan Gümüş Ligin 2.Yarısını Antalyaspor'da Geçirdi

Ligin 2.yarısında Antalya ekibine kiralanan Sinan, Antalyaspor ile 7 maça çıktı. 3 gol ve 1 de asist katkısıyla dikkat çekici bir performans ortaya koyan Sinan Gümüş tekrar Fenerbahçe’nin gündemine girdi. Sarı Lacivertliler Sinan’ı 650 bin Euro civarında bir maaş ile takıma katmayı planlıyor.

Genoa’nın önümüzdeki sezon planlamasında yer almayan futbolcu, Genoa’nun fikir değiştirmemesi durumunda önümüzdeki sezon Fenerbahçe forması giymesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu