Spor

Beşiktaş ‘tan Oğuzhan Hamlesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın yeni dönem planlaması için görüştüğü yönetime Oğuzhan Özyakup ile ilgili kararını iletti.

Beşiktaş ‘ta Sergen Yalçın Oğuzhan ‘dan Yararlanmak İstiyor

Beşiktaş 'ta Sergen Yalçın Oğuzhan 'dan Yaralanmak İstiyor

Devre arasında aldığı karar ile daha fazla süre almak ve eski formunu yakalamak isteyen Beşiktaş ‘ın milli oyuncusu Oğuzhan Özyakup Hollanda ligi takımlarından Feyenoord’a kiralanmıştı. Feyenoord günlerine iyi başlayan Oğuzhan Özyakup daha sonrasında formasından uzak kaldı. Sadece 4 maçta forma giyebilen Oğuzhan sadece 1 gol atabildi.

Beşiktaş’ın tecrübeli hocası Sergen Yalçın Oğuzhan Özyakup ile ilgili planları olduğunu ve yeni sezonda kadroda görmek istediğini yönetime iletti. Oğuzhan’ın kapasitesini bildiğini aktaran tecrübeli teknik adam potansiyelini yükselttiği takdirde Oğuzhan’ın takıma çok faydası olacağını düşünüyor. Ayrıca Oğuzhan ile de görüşen Sergen Hoca takımdan ayrılmamasını istediği belirtti.

Oğuzhan 8 Sezondur Beşiktaş’ta

Oğuzhan 8 Sezondur Beşiktaş 'ta

Beşiktaş’ta 8 sezon geçirdikten sonra doğduğu ülke olan Hollanda’ya dönen Oğuzhan Özyakup 8 senelik Türkiye macerasında 32 gol ve 44 asistlik bir performans sergiledi. En iyi yıllarını Beşiktaş’ta geçiren Oğuzhan’ın Beşiktaş’a dönmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu