Magazin

Serdar Ortaç ilk Kez Vasiyetini Açıkladı

Koronavirüs sebebiyle dışarı çıkamayan Serdar Ortaç ilk Kez Vasiyetini Açıkladı. Virüsten dolayı konserlerin iptal olmasıyla parasal yönde sıkıntı çeken Serdar Ortaç “insanların halini şimdi anlıyorum” dedi.  Herkes gibi Serdar Ortaç’ın da giderleri var. Aylık 400-500 bin TL gideri olduğunu belirten sanatçı magazin dünyasında vasiyetiyle ilgili söyledikleriyle gündem oldu.

Koronavirüs Çıktı Evde Kaldı Serdar Ortaç ilk Kez Vasiyetini Açıkladı

5 milyon TL’lik kredi borcu olan Serdar Ortaç diğer tüm insanlar gibi evde kal uyarısına uyuyor ve dışarı çıkmıyor. Sosyal mesafe kuralı ve salgın tehlikesiyle konserlerin iptal edilmesiyle maddi sıkıntılar çekiyor. Canlı yayında takipçileriyle sohbet eden sanatçı “30 milyon TL’lik bir evim var onu da çalışanlarıma bırakacağım” dedi.

serdar-ortaç-vasiyetini-açıkladı

Ekonomik sıkıntılar çeken sanatçı “Çektiğim 5 milyon liranın taksitini hazirana kadar erteledim. Devletimiz bu fırsatı tanımasa borcumu ödeyemezdim” ifadelerine yer verdi. Sohbet sırasında ne kadar borcu olduğunu soran takipçisine “aylık sadece 120.000 TL evin taksitini ödüyorum” deyince hayranları şok oldu. Çok fazla gideri olduğunu belirten sanatçı lafakayı da ödeyemeyeceğini belirtti.  Çok gereksiz yere para harcadım. Bu zamana kadar harcadığım paraları bir yerde biriktirebilseydim kendime özel ada alırdım sanırım. Kendim ettim kendim buldum yapacak bir şey yok.

30 Milyon TL Değerindeki Evimi Çalışanlarıma Bırakacağım

Oturduğu evi soran takipçilerine Serdar Ortaç çok ilginç bir cevap verdi. ” Benimle beraber 30 yıldır çalışan çalışanlarım var. Hepsi benim için çalıştılar emek verdiler. Öldükten sonra ben bu evi ne yapacağım. Çalışanlarıma veririm onların olsun. En azından ben öldükten sonra rahatlık içerisinde yaşasınlar” diyerek takipçilerini duygulandırdı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu