MagazinModa

Sarp Akkaya oğlu Kaan’ın yüzünü göründü

Ünlü oyuncu Sarp Akkaya, Sinem Yalçınkaya ile 2017 yılında nikah masasına oturmuştu.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen merasimle dünyaevine giren çift, memnunluklarını oğulları Kaan ile taçlandırmıştı. Geçtiğimiz ay anne olmanın sevincini yaşayan Sinem Yalçınkaya, bebeğinin yüzünü birinci kere gösterdi.

Yalçınkaya, doğum sonrası hastane odasında eşi ve oğlu ile birlikte çekildiği fotoğrafları Instagram hesabından yayınladı. Paylaşımına duygusal bir not düşen Yalçınkaya, şu sözleri kullandı:

“İYİ Kİ SEVGİLİM”

“Hayatta her istediğinin şıp diye olamadığını, sabrın, sakinliğin ne demek olduğunu ve sonunda kavuştuğun mutluluğun değerini bilmeyi öğretti bu süreç bize. Benim ‘İyi ki’ dediğim, canım sevgilim Sarp. Çok şükür hoş günlerdeyiz artık. Ve bu yolda bize hekim değil can yoldaşı olan biri vardı asla hakkını ödeyemeyeceğimiz. Gece-gündüz, tatil, iş demeden her an yanımızda, en saçma sorularımızda 24 saat bir telefon uzağımızdaydı. Canım Furkan düzgün ki varsın. İğne fobimi söylemeden geçmek istemiyorum. Furkan’la her analizde pazarlık yapıp o denli kan verdim. Yani baya tabip hasta iğne sayısı pazarlığı. Epidural iğnesini konuşmayalım bile 5-6 ay falan sürdü ikna olmam. Ve Kaan bir aylık oldu bile. 1-2 tatlı fotoğraf bırakmak istedim buraya.”


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu