MagazinModa

Prens Charles’dan Prenses Diana’ya: Seni sevmiyorum

İngiltere Veliaht Prensi Charles ile Prenses Diana 1981’de evlendi. İki oğlu olan çift Charles’ın eski sevgilisi Camilla Parker ile alakasını devam ettirmesi nedeniyle 1992’de ayrıldı.

Yaşadığı münasebetlerle gündemden düşmeyen Diana, son sevgilisi Dodi el-Fayed 1997’de trafik kazasında öldü. Charles ile Parker ise 2005’de evlendi.

“BEKLENTİN OLMASIN”

İngiliz ITV’de yayımlanan yeni belgeselde konuşan, Diana’nın danışmanı ve kraliyet astroloğu Penny Thorton çarpıcı bir savda bulundu. Thorton’a nazaran, Charles, Diana’ya düğünlerinden bir gün evvel “Hiçbir beklentiye girme, ben seni sevmiyorum” dedi.

Thorton, Diana’nın bunu duyunca mahvolduğunu, düğününe gitmek istemediğini anlattı.

“ALDATILINCA ÖFKELİ BİRİ OLDU”

Tıpkı belgeselde konuşan Diana’nın arkadaşı James Colthurst de şunları söyledi: “Diana, Charles’ın ihaneti yüzünden öfkeli biri oldu. Hatta etrafına tenis raketi ve gibisi şeylerle vurmak istedi. Ben de ona ‘Apseyi yerinden sökmenin diğer yolları olmalı’ dedim.”

“EVLİLİĞİMİZDE 3 KİŞİYDİK”

Belgesele nazaran, Diana son yıllarında kraliyet tarafından konuşmasının engellenmesinden de korktu. Bu nedenle basına daha açık bilgi verdi ve Charles’ın (71) ihanetini kastederek “Evliliğimizde üç kişiydik” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu