Magazin

Murat Boz ”Kendinizi Eve Kapatmayın”

Yetkililerin “Evden çıkmayın” uyarısı yaptığı bugünlerde, Murat Boz’un sosyal medyada yaptığı çağrı tepki çekti

Koronavirüse karşı herkesin korunmak için sıkı önlemler aldığı ve yetkililerin “Gerekmedikçe evden çıkmayın” dediği bugünlerde, ünlü şarkıcı Murat Boz “Hava güzel olduğu için dışarı çıktım. Siz de çıkın. Kendinizi eve kapatmayın” ifadelerini kullandı.

murat boz

Koronavirüs önlemleri kapsamında, evden mümkün olmadığı müddetçe çıkılmaması önerilerine rağmen ünlü şarkıcı Murat Boz’un “dışarı çıkın” diyerek çektiği video sosyal medyada tepki çekti.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER

murat boz

Çin’de başlayıp tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan koronavirüs, Türkiye’de görüldükten sonra önlemler artırıldı. Sağlık Bakanlığı bir dizi önlemler alarak vatandaşları evlerinde kalmaları konusunda uyarırken, Murat Boz’un çağrısı tepki topladı.

MURAT BOZ: ”EVDE DURMAYIN”

Koronavirüs hakkında takipçilerine seslenen Boz, “Zor günlerden geçiyor olabiliriz. Ama kendimizi eve hapsetmemeliyiz. Hava güzel olduğu için dışarı çıktım. Sporumu açık havada yapacağım. Siz de çıkın, evde durmayın, sporunuzu yapın. Hava güzel. Moral bozmayın. Millet olarak zor günleri atlatacağız” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu