MagazinModa

Kafelere gidip maskesiz oturanlara salak diyen Kerem Bursin özür diledi

Koronavirüs salgını kısıtlamaları sonrası denetimli olarak olağanlaşmaya çalıştığımız şu günlerde, kafeler yüzde 50 kapasiteyle yine açıldı.

FOX TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinde Hande Erçel’le başrolü paylaşan Kerem Bürsin, rol arkadaşıyla Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında kafelere gidenlere ağır kelamlar söyledi.

“AFFEDERSİNİZ ANCAK SİZ SALAKSINIZ”

Bursin, kafelerde maskesiz oturanlara “Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya, maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya, affedersiniz lakin siz salaksınız… “I’m sorry” (üzgünüm). Salaksınız. “ dedi.

REAKSİYON SONRASI ÖZÜR DİLEDİ: GÜZEL DEĞİLDİ

Toplumsal medyadan gelen yansıların akabinde özür dileyen bir açıklama yayınlayan Bursin, şunları söyledi:

“Maalesef dün kullandığım ‘salak’ sözü gerçek ve beğenilen bir tercih değildi. Bu yanlışım için özür dilerim. Son bir yıldır pandemi sürecindeyiz kimse için çok kolay geçmiyor ve bunu önleyecek, riski azaltabilecek tek şey maske takmak.

Günlük hadise sayısında dünyada birinci sıradayız. Şayet ki sosyalleşeceksek maske takmamız, sorumluluk almak demek. ‘Setler?’ diye soracaksınız. Senaryolardan ötürü maalesef oyuncular maske takamıyor. Sahne ortasında daima maske takıyoruz. Daima test oluyoruz. Mesela setimizde 5 hadise çıktı. Ben de, partnerim de müspet olabilir. O yüzden yanlış kelimeyi kullandığım için özür dilerim. Lütfen maskemizi takalım.”


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu