Magazin

Jennifer Lopez’den yeni ayakkabı koleksiyonu

Latin müziğin kraliçesi olarak görülen Jennifer Lopez, hayranlarını sevindirecek bir haber verdi.

Şarkıcı, oyuncu, dansçı yapımcı, hayırsever iş kadını olarak pek çok niteliğe sahip ünlü sanatçı JLo, yeni ayakkabı koleksiyonunu duyurdu. JLo Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yeni ayakkabı koleksiyonunun satışa çıkacağını duyurmaktan heyecanlandığından bahsetti.

Mart ayında satışa çıkıyor

Sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları yazdı: “JLO isimli markamın tanıtımını yapmaktan dolayı aşırı heyecanlıyım. Ürünlerin tasarımı bana ait ve belirli mağazalarda satılıyor”. The Camuto Group ile işbirliği yapan Jennifer Lopez, ayakkabı tasarımlarının kendine ait olduğunu vurguladı. Kendi adını taşıyan koleksiyon yakın zamanda satışa açılacak ve bunun için de paylaşımına link eklemeyi unutmadı. Mart ayında Designer Shoe Warehouse’ta (DSW) satın alınabilecek, haber verilmesi için mail adresini şimdiden kaydetme seçeneği de sunuluyor.

Yeni koleksiyon üç şehri temsil ediyor

Ayakkabı koleksiyonu için duygularını samimi sözlerle dile getiren Jennifer Lopez şunları kaydetti: “Kariyerimin başından beri yapmak istediğim üç şey vardı: Müzik, film ve moda… Yeni koleksiyonum benim için çok önemli olan ve benim bir parçam haline gelen üç şehri temsil ediyor: New York, Los Angeles ve Miami… Bu koleksiyon ile insanların kendi özlerinden ayrılmadan kişiliklerinin birçok yönünü keşfetmelerini umuyorum”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu