MagazinModa

Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Oyuncu Can Yaman ve İtalya spiker Diletta Leotta’nın sarmaş dolaş manzaraları magazin gündemine düştü.

İtalyan Chi mecmuası Can Yaman ve ünlü spor spikeri Diletta Leotta Roma’daki otelde görüntüledi. Ferzan Özpetek’in yönettiği bir reklamı çekimi için İtalya’da bulunan Can Yaman’ın, Diletta Leotta ile birebir otelde kaldığı söz edildi.

Yayınlanan haberde “Türk oyuncu Can Yaman ile Diletta Leotta Roma’nın merkezindeki büyük bir otelde beş gün geçirdiler” denildi.

Toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden kelam ettiren İtalya spiker Diletta Leotta kimdir sorusu en çok arananlar ortasına girdi. İşte Can Yaman’ın yeni sevgilisi olduğu konuşulan Diletta Leotta’nın hayatı..

DİLETTA LEOTTA KİMDİR?

Daha evvel Milan’da forma giyen Zlatan İbrahimoviç ile aşk yaşadığı sav edilen ünlü spiker Diletta Leotta aslında Türkiye’nin aşina olduğu bir isimdir.

Hoş spiker Diletta, meskeni soyulduğunda 1 milyon liralık ziynet eşyasının çalınmasıyla da daha evvel ismini magazinde duyurmuştu.

Giulia Diletta Leotta 27 yaşında, 1.75 uzunluğunda İtalyan televizyon sunucusudur. Leotta, 2018-2019 döneminden bu yana DAZN için Serie A yayınlarını sunuyor. Daha evvel, Sky Sport’ta Gianluca Di Marzio ve Luca Marchegiani ile Serie B oyunları sunmuştu.

Leotta , Roma’daki Luiss Üniversitesi’nde Hukuk okudu ve 2015’te mezun oldu.

Ünlü sunucunun instagram adresi Dilettaleotta Instagram fenomeni olan Diletta Leotta’nın 7.3 milyon takipçisi bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu