MagazinModa

Çetin Altay’ın anne acısı

‘Oflu Hoca’nın Şifresi’, ‘Sümela’nın Şifresi’, ‘Bana Bir Soygun Yaz’ üzere sinemalarla şöhreti yakalayan  ünlü oyuncu Çetin Altay annesi Sadiye Altay’ın vefatıyla yıkıldı.

Acısını toplumsal medya hesabından duyuran Altay, ‘Hayatın en gerçeği olan vefat bizi şimdilik ayırdı annem’ iletisini yazdı.

“ANNESİNE VEDA ETTİ”

Annesi Sadiye Altay’ın bir fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, ‘Çok üzgünüm Annem… çok üzgünüm mahrum artık ve bir daha olmayacağını bilmek o kadar acıtıyor ki canımı… çok öteki bir hismiş artık bir daha olmayacağına alışmaya çalışmak ve bir daha istesem de tartışamayacağımızı bilmek en çokta bu dokundu bana! Meğerse o çok darlandığımı zannettiğim tartışmalar ne hoşmuş de değerini bilememişim cehaletimden… Öyleymiş sahiden artık anladım lakin çok geç tabi… Seni bilerek hiç üzmedim lakin bilmeyerek, istemeyerek üzdüğüm her an için çok özür dilerim. Yattığın yer parıltı dolsun yerin cennet olsun. Allah gani gani rahmet eylesin… Hayatın en gerçeği olan mevt bizi şimdilik ayırdı ANNEM ancak şimdilik …seni çok seviyorum. ANNEM hakikaten çok canım yandı…çok’ kelamlarıyla annesine veda etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu