MagazinModa

Bülent Ersoy , Bodrum’da 40 milyonluk 2 villasının tapusunu aldı

Bülent Ersoy 'un 40 milyonluk villaları

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy , Muğla’nın turizm cenneti ilçesi Bodrum’daki Ajda Pekkan ve Ebru Gündeş’in de villalarının bulunduğu siteden, iki üstün lüks villayı tek seferde satın aldı.

Ersoy, 40 000 000 tl’ye aldığı Bodrum Kalesi görünümlü villaların tapu ve zaman süreçleri için iki günlüğüne Bodrum’a gitti.

Bodrum’da arkadaşları ile bir restoranda yemek yiyen Ersoy, çıkışta yapmış olduğu açıklamada olağanda koronavirüs salgını sebebiyle pek dışarı çıkmadığını belirtti.

İKİ VİLLA ALDI

Ersoy, “Koronavirüs ile alakalı herkes bir açıklama yapıyor. Benim bir şey söylemem abesle iştigal olur. Virüs ile alakalı uzmanlar açıklama yapıyor ben de layıkıyla uygulama çalışmaktayım. Bodrum’dan iki villa aldım. İki günlüğüne onun için geldim. Yarın tapu süreçleri bitiyor, İşlerim bitince çabucak İstanbul’a döneceğim.” dedi.

“BEN FİYAT KONUŞMAM, GEREK YOK”

Daha evvel basında villaların fiyatları ile alakalı çıkan haberlerin abartılı olduğuna dikkat çeken Ersoy, “Zaten sayıları biliyorsunuz. Ben fiyat konuşmam, buna gerek yok, beğendim ve iki villa aldım.” ifadelerini kullandı.

“KENDİ KARARIMI KENDİM VERİR, ONU UYGULARIM”

Pandemi periyodunda Bodrum’da ikinci konutları olanların nüfus kayıtlarını ilçeye aldırmaları davetleri olduğunun hatırlatılması üzerine Ersoy, “Ben duymadım. Bu türlü şeyleri çok da ciddiye almam. Kararları kendim veririm ve onu uygularım.” dedi.

“DEPREM BENİ İÇTEN YARALADI”

İzmir’de yıkıma sebep olan sarsıntısına de değinen Bülent Ersoy, “Deprem, beni içten yaraladı. Şahsen insan gözle gördüğü vakit çok makûs oluyor.” dedi.

“İZMİR’E DE YARDIM GÖNDERDİM”

Bayraklı’daki Doğanlar Apartmanı’nın enkazından 65 saat sonra kurtarılan 3 yaşındaki Elif Perinçek’in İstanbul Büyükşehir Belediyesi Arama Kurtarma Grubu’ndan İtfaiye Onbaşı Muammer Çelik’in parmağını tuttuğu o anları hatırlatan Ersoy, “O anlar beni çok üzdü, yaraladı ki anlatamam. Yavrum, evladım o kadar yaraladı ki beni oraya da yardım yapıp, gönderdim.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu