Magazin

12 yıllık eşinin aldattığını dedektif tutarak ispatladı

Melis Gürsoy 12 yıllık eşinin aldattığını dedektif tutarak ispatladı. Melis Gürsoy ve eşi Ali Gürsoy 12 yıllık evliliklerinin sonuna geldi. Onları ayıran ise Ali Gürsoy’un ihaneti oldu. Magazin gündeminde yer alan haberin detaylarını Trend Haber sizler için araştırdı.

Ali Gürsoy Galatasaray eski yöneticisi olan Ergun Görsoy’un Büyük oğludur. Melis Gürsoy eşinin onu aldattığını birçok kez düşünmüş fakat ispat edememişti. Bunun üzerine dedektif tutan Melis Gürsoy, eşinin onu aldattığını kanıtlarla ortaya koydu.

eşinin aldattığını dedektif tutarak ispatladı

Melis Gürsoy, Eşinin Aldattığını Dedektif Tutarak İspatladı

Eşinin onu aldattığından şüphelenen Melis Gürsoy, eşinin peşine dedektif takarak durumu ispatlamak istedi. Dedektifin yaptığı takip, araştırma ve bulgularda Ali Gürsoy’un Gonca Ünsal ile beraber olduğu ispatlandı. Fotoğraf ve video kayıtlarıyla beraber, 12 yıllık eşini mahkemeye veren Melis Gürsoy, boşanmak istediğini açıkça belirtti. Ali Gürsoy’dan 10 yaş büyük olan ve 9 yaşında çocuğu olan Gonca Ünsal durum ile ilgili bir açıklama yapmadı. Eşi ile ayrılma kararı alan Ali Gürsoy bulunduğu evden ayrılıp, babası Ergun Günsoy’un yanına yerleşmiş.

Koronavirüs Yüzünden Boşanamıyorlar

Akkök Holding Başkan Vekili Nilüfer Dinçkök Çiftçi’nin kızı olan Melis Gürsoy, koronavirüs yüzünden adliyelerin kapandığını ve yapılacak ilk duruşmada boşanacaklarını açıkladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu