GündemTüm Haberler

Masumlar Apartmanı dizisi başlıyor…

TRT 1 Ekranlarında yayınlanacak Masumlar Apartmanı dizisi 15 Eylül'de seyirciyle buluşacak...

Heyecanla beklenen yeni dizi ‘ Masumlar Apartmanı’ 15 Eylül Salı akşamı seyirciyle buluşacak. İlk fragmanı yayınlanan dizi ünlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu‘nun ‘Madalyonun İçi’ adlı romanından uyarlanan dizi gerçek hayat hikayelerinden uyarlanmaktadır. Dizinin başrolü İnci karakterini (Farah Zeynep Abdullah) canlandırmaktadır. Diğer başroller ise Han(Birkan sokullu), Safiye(Ezgi Mola) ve Gülben ( Merve Dizdar)’dan oluşmaktadır. Dizi yönetmeni ise ‘Çağrı Lostuvalı’ olup dizi oyuncu kadrosu ve konusu itibariyle izleyicide büyük merak uyandırmıştır.

Masumlar Apartmanı konusu

Masumlar Apartmanı dizisinin konusu…

Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ romanındaki gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan dizinin konusu psikolojik ögelere oldukça yer vermektedir. Oldukça korumacı dedesi ve erkek kardeşi ile yaşayan İnci’nin hayatı geçirdiği bir kaza ile değişir. Öte taraftan Han karakteri en büyük korkuları erkek kardeşlerini kaybetmek olan, takıntılarla dolu iki ablası Safiye ve Gülben adlı iki ablası ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. İni başından geçen kaza sonrası Han ve sırlarla dolu ailesine dahil olacaktır. Yaşayacakları engeller karşısında İnci ve Han’ın aşkları birbirlerinden kopmalarına engel olabilecek midir?

Ezgi Mola kimdir

Ezgi Mola kimdir?

Mercan Ezgi Mola 1983 İstanbul doğumlu Türk sinema ve tiyatro oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Okuu’nu birincilikle tamamlayan Ezgi Mola Kartal Tibet’in yönettiği ‘Karate Can’ dizisinde ilk oyunculuk deneyimini kazandı. 2005 yılında BKM Atölyeye katılan Ezgi Mola ‘Hırsız Polis’ dizisinde safça bir kuaförü canlandırarak geniş kitleler tarafından tanınmaya başladı. Devamında ‘Kocan Kadar Konuş’, ‘Celal ile Ceren’, ‘Organize İşler 2’ gibi filmlerle Türkiye çapında bir üne kavuşan Ezgi Mola hala Zorlu PSM’de devam eden ‘Alice Müzikalin’de’ başrol sahibidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu