Gündem

Yaşlılara “Ölün” diyerek aşağılayan Kerimcan Durmaz, Uyarıları Umursamadı

Sosyal medyada yayınladığı videosuyla gündeme gelen Kerimcan Durmaz, yaşlılara ölün diyerek aşağılayıcı cümleler kullandı. “Siz ölün, biz gençler olarak yaşamaya devam edeceğiz” diyerek konuşmasına devam eden Kerimcan, internette büyük tepki gördü.

Kerimcan Durmaz Siz Ölün Biz Yaşayacağız Diyerek Tepki Çekti

Kerimcan Durmaz, Türk DJ, makyör ve sosyal medyada birçok takipçisi olan bir internet fenomenidir. 2015’ten itibaren Periscope ve Snapchat’teki paylaşımlarıyla ün kazanan Garip konuşması, hal ve hareketleriyle insanları eğlendirmeye çalışan Kerimcan, bu sefer yaşlılara “siz ölün biz gençler yaşayacağız” şeklinde konuşunca tepki gördü. Dünyada koronavirüs ile ilgili tüm ülkeler tedbirlerini alırken geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de birçok vatandaşa sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti. Mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması gerektiğini defalarca vurgulayan yetkililere rağmen Kerimcan ve arkadaşı sokağa çıkıp, twerk dans yaptı.

kerimcan durmaz yaşlılara siz ölün dedi

Koronavirüs salgını nedeniyle Dünyada ölenlerin sayısı bir buçuk milyonu geçti. Türkiye’de ise Dünya sağlık örgütünün bile alarm verdiği İstanbul en çok vaka görülen şehirler arasında birinci sırada. Bu riske rağmen kendi canını, arkadaşının canını ve çevresindeki insanların can sağlığını önemsemeyen Kerimcan Durmaz, sokağa çıkıp arabasının üzerinde twerk dans yaptı.

Türkiye’de gündem olan bu haber sonrasında tepki toplayan Kerimcan herhangi bir açıklama yapmadı. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu