GündemTüm Haberler

Netflixte Bulunan Bazı Dizi Ve Filmler İzleyicilerle Ücretsiz Buluşacak!

Ahlaksız içerikleriyle sık sık gündeme gelen Netflix, izleyicilerini şaşırtacak bir karara imza attı.

Netflixte bulunan içeriklerin bazılarının ücretsiz olacağı duyruldu. Ahlaksız içerikleriyle sık sık gündeme gelen Netflix, geçtiğimiz günlerde Türkiye özelinde 30 günlük deneme sürecini kaldırmış ve kısa zaman önce yeniden kullanıma açmıştı. Netflix, bu sefer izleyicilerini şaşırtacak bir karar aldı. Bu karara göre izleyiciler bazı yapımları ücretsiz bir şekilde izleyebilecek.

Netflixte “Ücretsiz İzleme Seçeneği” Dönemi Başladı

İzleyiciler “Ücretsiz İzleme” seçeneğiyle Stranger Things, Elite, Patron Bebek, Gezegenimiz gibi popüler dizilerin ilk bölümlerini ve Murder Mystery, The Two Popes, Bird Box  gibi orijinal içerikli filmlerin tamamını ücretsiz bir şekilde izleyebilecek. İlerleyen günlerde bu dizilerin ve filmlerin sayılarının artacağı düşünülüyor. Netflix, şu an için 190’dan fazla ülkede var ve binlerce içeriğe sahip. Fakat içerdiği film ve dizi sayılarının ülkeden ülkeye değiştiğini belirtmekte yarar var. Ayrıca bahsedilen ‘Netflix’i Ücretsiz İzleyin’ seçeneği yalnızca web için aktif edildi. Telefonlarda ve akıllı TV’lerde bu özellik şu an yer almıyor.

Netflixte Ücretsiz İzleme Seçeneği Dönemi Başladı

 

Netflixte Olan Ücretsiz İçeriklere Nasıl Ulaşabilirim?

Netflix’in ücretsiz içeriklerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Doğrudan içeriklere erişebildiğiniz bu bağlantıda izlemek istediğiniz Netflix yapımını bulduktan sonra “Hemen İzle” butonuna tıklayın. Ardından yeni bir sayfaya yönlendirilip, bu sayfada da seçtiğiniz Netflix yapımını izlemeye başlıyorsunuz. Ancak az önce de belirttiğimiz gibi dizilerin yalnızca ilk bölümleri ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Bu arada Netflix’in kısa bir süre önce 30 günlük deneme sürecini tekrar kullanıma açtığını söylemiştik. Fakat, bu kullanım tamamen ücretsiz değil. Netflix, ilk ay için 0,20₺ gibi bir miktar ödeme istiyor. Netflix eklediği bu ücretsiz izleme seçeneği ve yalnızca 0,20₺ ödeme yaparak 1 ay kullanma imkanı sağlaması ile reklam yaparak daha fazla kullanıcıyı kendine bağlamak istiyor.

Netflixte Olan Ücretsiz İçeriklere Ulaşmak İçin

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu