GündemMagazinTüm Haberler

MasterChef Eleme Adayları Belli Oldu!

Televizyonun sevilen yarışması MasterChef'in 50. bölümünün eleme adayları belli oldu.

Türkiye‘nin sevilen yarışması MasterChef’in 50. bölümünde şeflerin istedikleri yemekleri yapma konusunda yetersiz kalan takımdan 2 tane eleme adayı çıktı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununda Mehmet, Somer ve Danilo şefin verdikleri menüyü en iyi şekilde çıkarmaya çalıştı. Zorlu geçen takım oyununda dokunulmazlığı kazanan takım bugün de kırmızı takım oldu.

Daha sonra kırmızı takım içerisinde bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler bu sefer yarışmacılardan dana fileto yapmalarını istediler. Dana fileto yemeğini en iyi şekilde yapan bir isim ise bireysel dokunulmazlığı aldı. Kırmızı ve mavi takımın zorlu anlar yaşadığı gecede Mehmet Şef’in cezaevinden gelen bir mektubu okuması son bölümde duygusal anlar yaşandı. İşte, MasterChef’in son bölümünde eleme potasına giren isimler ve dokunulmazlığı kazanan yarışmacı.

MasterChef

 

Bireysel Dokunulmazlığı Emir Aldı

MasterChef’in 3. eleme adayını dokunulmazlığı kazanan Emir seçti. MasterChef Emir, mavi takımda bir ismi eleme potasına gönderdi. Emir eleme adayı olarak makarnası ile puan kazanamayan Ebru‘nun ismini verdi. Geçen haftada da potada olan Ebru son günlerde oldukça gergin ve sık sık polemiklere giriyor. Ayrıca Emir, Ebru ile Ayyüce makarnayı birlikte yaptıkları için diğer oyunu da Ayyüce’ye verdi. Mavi takımdan Ebru sık sık Emir ve Furkan’ın arkadaşlarını yazmadıkları konusunda tartışmaya giriyor.

Bireysel Dokunulmazlığı Emir Aldı

 

Barbaros, Ebru’ya 3.Gün Potadasın Demişti

İlk gün kırmızı ve mavi takım birbirleriyle ciddi anlamda iddialaşmışlardı. O sırada çok iddialı cümleler kuran Ebru’ya, Barbaros ” Ebru sen zaten ilk gün hep böyle iddialısın. İkinci gün susuyorsun. Üçüncü gün zaten potadasın” demişti. Dediği çıktı gibi duruyor 🙂

İlk gün mavi takımdan Berker, kişisel dokunulmazlığı almış ve Duygu’nun ismini vermişti. Daha sonra takımda eşit sayılar görülmüş ve kaptan Esra, Furkan’ın ismini vermişti. Bugün ise yine eşitlik görüldü ve yine kaptan Esra ismi seçmek zorunda kaldı.

Esra Eleme Adayı Olarak Kimi Seçti?

Mavi takımda kullanılan oylar ile Özgül ve Ayyüce’nin aldığı oylar eşit çıktı. Bunun üzerine son kararı kaptan verdi ve Ayyüce dedi.

Esra Kimi Seçti

 

Sonuç

Mavi takım 2 gündür potada ve takım arkadaşları arasında ciddi gerginlikler sürmeye devam ediyor. Furkan ve Esra arasında ciddi bir gerginlik var. Takımdaki çoğu kişi sık sık Esra’nın iyi bir kaptan olmadığını ve takımın da başarılı olmadığını dile getiriyor. Bakalım, bu moralle bugün kazanabilecekler mi, yoksa 2 kişiyi daha potaya mı gönderecekler. İzleyip göreceğiz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu