GündemTürkiye

Kılıçdaroğlu: Bu ülkenin namuslu savcılarına son defa sesleniyorum

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından bir görüntü paylaştı ve şunları söyledi:

“Sabah Rumeli kökenli gençlerimizle buluşmuştum. İnanın çok memnundum. Rumeliyi, Balkanları, gelecek planlarını, vatanımızı konuştuk. Sonra Deniz’i öldürdüler.

İstiyorlar ki bu ülkede hiçbir genç memnun olmasın. Kaçan kaçsın, kalan da ölsün. kahvaltı ederken Deniz’i öldürdüler. Katlettiler kızımızı.

Onun için bu gece namuslu savcılara son çağrımı yapacağım. Bu gece bu ülkenin mert ve vatansever savcılarına son defa sesleniyorum.

Biliyorum ki azınlıkta olsanız da hala vatansever olanlarınız var. Hala oradasınız. Partileştirdiler savcılıkları. Ancak hepinizi hala bitiremediler. Az kaldınız lakin oradasınız. Hala kalbiniz bu ülke için çarpıyor.

Biliyorum bu talebim tüm emeğinize mal olabilir. Sürebilirler sizi men edebilirler mesleğinizden. Ancak tıpkı vakitte biliyorum ki içiniz içinize sığmıyor biliyorum.

Siz bu ülkenin evlatlarısınız. Atatürk’ün ruhu hala içinizde yaşıyor. Bu ülkenin namuslu evlatları. Vaktimiz süratle daralıyor.

Soruşturma açmaz iseniz daha çok provakasyonla karşı karşıya kalacak ülkemiz. Daha çok Deniz’lerin canlarına kastedilecek.

Unutmayın dünyada bizi haydut devlet pozisyonuna düşürmek isteyen düşmanlarımız var. Onların dümenine siz de ister istemez su taşımış olacaksınız.

Birinci soracağınız soru: 10 milyon avroyu Ankara’da kimin için istediler? İşte o sorunun karşılığı sizi Deniz’in katillerine kadar da götürecek.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu