GündemMagazin

Halil Sezai karakolluk oldu…

Ünlü şarkıcı Halil Sezai Tuzla'da film çekimi esnasında karakolluk oldu...

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villada, yan komşusunu darp ettiği iddiasıyla karakolluk oldu. Villanın yan komşusu Hüseyin Meriç film çekimine itiraz etti. Nisan ayından beri süren şikayetler  sonrası Halil Sezai dün saat 10 sularında Meriç’i tehdit etti. İddiaya göre iki kişiyle beraber 67 yaşındaki Meriç’in yanına giden Sezai, Meriç’i darp ve tehdit etti.

Halil Sezai ve Aytaç Ağırlar ifade vermeye çağırıldı.

Ünlü oyuncu Halil Sezai olayından ardından ifadesi alınıp serbest bırakıldı…

Olayın ardından olay yerinden ayrılan kişiler ve Sezai hakkında Hüseyin Meriç karakola giderek şikayetçi oldu. Kamera görüntülerinden Sezai’nin 67 yaşındaki Meriç’i öldüresiye darp ettiği anlara şahit olan polis Sezai ve filmin yönetmenini karakola çağırdı. İncir Reçeli’, ‘Bölük’ ve ‘Cennet’ gibi filmlerin yönetmeni Aytaç Ağırlar, villanın Sezai ile ortak kiracısı olarak karakola ifade verdi. Ardından polis akşam saatlerinde Halil Sezai’yi Kadıköy’deki evinden alarak ifade vermeye karakola getirdi. İfadenin ardından şarkıcı serbest bırakıldı.

Halil Sezai kimdir

Halil Sezai Kimdir?

Halil Sezai Paracıkoğlu 1979 yılında Eskişehir’de doğan Türk şarkıcı ve oyuncudur.  2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Sezai, 2012 yılında Kral TV Müzik Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülünü almıştır. 2011 yılında vizyona giren “İncir Reçeli” filminde baş rolü üstlenen Sezai, filmin ardından Türkiye çapında bir üne kavuşmuştur. 2014 yapımı “İncir Reçeli 2” filminde de baş rolü üstlenerek Türkiye’nin en çok tanıdığı isimlerden biri haline gelmiştir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu