DünyaGündemTüm Haberler

Eyfel Kulesi’nde Korku Dolu Dakikalar! Tahliye Edildi!

Paris'in sembollerinden Eyfel Kulesi'nin bomba ihbarı sebebiyle tahliye edildiği duyuruldu...

Fransa’nın başkenti Paris’in en önemli sembollerinden birisi olan Eyfel Kulesi’nde bugün korku dolu dakikalar yaşandı. Reuters’a konuşan güvenlik kaynakları, Eyfel Kulesi’nin tahliye edildiğini duyurdu. Ajansa konuşan kaynaklar henüz bomba ihbarına dair bir açıklama yapmazken, yerel basın bomba tehdidi sonrasında güvenlik güçlerinin devreye girdiğini yazdı.

Eyfel Kulesi’nde Korku Dolu Dakikalar Yaşandı

Bugün, dünyanın gözü Fransa’nın üzerindeydi. Fransız medyasında polise yerel saatle 12.00’de kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından bomba ihbarı yapıldığı belirtildi. Fransa’nın önde gelen TV kanallarından BFM Paris, Fransa’nın simge yapılarından birisi olan Eyfel Kulesi’nin ve bölgedeki binaların boşaltıldığını, ayrıca polisin olay yerine geldiğini aktardı. BFM Paris’te yer alan habere göre isimsiz bir kişi bomba ihbarında bulunmuş. Fransız gazeteci Amaury Bucco, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

“Eyfel Kulesi’nin etrafı polis kordonuyla kapatıldı. Bir adam her şeyi patlatmakla tehdit etti” ifadelerine yer verdi.

Paris polisi hızlı bir şekilde bölgede bomba arama çalışmaları yaptı. Polisler, arama çalışmalarının ardından bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada bomba tehdidinin bulunmadığı aktarıldı ve Eyfel Kulesi 1 saatin sonunda tekrar ziyarete açıldı.

Eyfel Kulesi'nde Korku Dolu Dakikalar

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu