GündemTürkiye

CHP’li Akın: Asıl kuyruklar burada

CHP Güç ve Altyapıdan sorumlu Genel Lider Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, motorin ve akaryakıta yapılan artırımların akabinde vatandaşların artırımdan etkilenmemek için girdiği akaryakıt kuyruğunu görüntüledi.

Vatandaşların artık artırımdan kaçabilmek için gece yarısından evvel kuyruğa girdiğini söyleyen Akın, şunları kaydetti:

“Enerji ve Alışılmış Kaynaklar Bakanı, şimdi iki gün evvel fedakarlıktan bahsetti. Akabinde akaryakıt ve motorine artırım haberini aldık. Son bir yılda akaryakıt eserlerine pompaya yansıyacak formda böylelikle 22. artırım yapılmış oldu. Daima diyoruz: AK Parti iktidarının en güzel bildiği siyaset artırım yapmaktır. AK Parti yaparsa artırım yapar. Eşel taşınabilir sisteminin sonbaharda ya artırımlara ya da ÖTV artışına neden olacağını aylar öncesinden söylemiştik. İktidarı uyarmıştık lakin yeniden kulaklarının üzerine yattılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransa’da, Almanya’da İngiltere’de kuyruklar olduğunu söylüyor. Asıl kuyruklar burada. Vatandaşın artırım kuyruğudur bu kuyruk. Artırım haberini duyan vatandaşlarımız kuyruğa girdi. Vatandaşlarımız araçlarının deposunu hiç olmazsa biraz daha ucuza doldurabilmek için kuyrukta. Sorumlusu da AK Parti iktidarıdır.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu