GündemTeknolojiTüm Haberler

Apple “iPhone 12” Serisinin Gizemini Koruyamadı! Görseller Sızdı..

Evan Blass, iPhone 12 serisinin render görsellerini sızdırdı. Tanıtıma birkaç saat kala yaşanan bu sızıntı, iPhone 12 serisinin genel tasarımını ve renk seçeneklerini gözler önüne seriyor. Sızdırılan görsellere göre iPhone 5 benzeri köşeli yapı, iPhone 12 için geri dönmüş durumda.

Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple, bu akşam saat 20:00 sularında düzenleyeceği etkinlikte amiral gemisi iPhone 12 modellerini duyuracak. Aslına bakacak olursak bugüne dek ortaya çıkan sızıntılar, iPhone 12 serisinin tüm özelliklerini ortaya koymuş ve tüm heyecanı kaçırmış durumda. Apple, bu akşamki etkinliğinde ise bugüne kadar sızdırılan bilgilerin büyük bir bölümünü yeniden dile getirecek.

iPhone 12 serisi için en çok merak edilen konu tasarımı olmuştu. Çünkü Apple, uzun süredir sıradan bir tasarımı standartlaştırmış ve son çıkan iPhone modellerinde bu tasarımı uygulamıştı. Fakat bu kez, tasarım biraz daha değişecek. Apple hayranları yıllar sonra, keskin hatlara sahip iPhone modellerini piyasada tekrar görecek. Peki iPhone 12 serisi nasıl görünecek? İşte yaşanan son dakika sızıntısının ayrıntıları..7

iPhone 12 Serisi Nasıl Görülecek?

Sızan görüntülere göre,  iPhone 12 serisi ile iPhone 11 serisi arasındaki en büyük farkın keskin köşeler olduğu görülüyor. Bunun haricinde ise, iPhone 11 serisindekine benzer bir çentik yapısı göze çarpıyor. Ayrıca kamera da tıpkı iPhone 11 serisindeki gibi telefonun arka kısmında sol tarafta yer alıyor. İşte iPhone 12 serisi:

iPhone 12 Serisi Nasıl Görülecek

 

iPhone 12 Beş Farklı Renk Seçeneğine Sahip Olacak

Bugüne dek ortaya atılan iddialara göre, iPhone 12 serisi yeni renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Bu durum, sızdırılan görsellerde de kendini gösteriyor. Kullanıcılar, iPhone 12’ye 5 farklı renk seçeneği ile iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’e ise 4 farklı renk seçeneğiyle sahip olabilecekler. Renk seçenekleri, tüketicileri memnun edecek gibi görünüyor. iPhone 12 renk seçenekleri:

iPhone 12 Beş Farklı Renk Seçeneğine Sahip Olacak

 

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max renk seçenekleri:

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max renk seçenekleri:

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu