EğlenceGündemMagazin

Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı Açıklaması

Acun Ilıcalı Eski eşi Manken Şeyma Subaşı ile ilgili soruları yanıtladı...

Candaş Tolga Işık ile ‘Az Önce Konuştum’ programının konuğu Acun Ilıcalı eski eşi Şeyma Subaşı ile ilgili sorulara yanıt verdi. 2017 senesinde evlenen çiftin 2013 senesinde Melisa Ilıcalı isimli kızları dünyaya geldi. 2018’te biten evliliklerinin ardından mahkeme tarafından Acun Ilıcalı’nın ‘125 bin’ TL nafaka ödemesi kararlaştırılmıştı. Evliliklerinin bitiminin ardından ödenen yüksek miktarda nafaka, sosyal medyanın gündemine oturmuş ve çeşitli sansasyonlara sebebiyet vermişti. Çok konuşulan ve medya tarafından aylarca gündem olan ilişkileri ile ilgili Acun Ilıcalı ilk kez soruları yanıtladı.

Acun Ilıcalı Şeyma ile evlendiğime pişman değilim dedi

Acun Ilıcalı yanıtladı: “Asla Pişman Değilim”

Candaş Tolga‘nın Şeyma Hanım’la evlendiğinize pişman mısınız sorusuna Ilıcalı:”Hiç değilim. Öyle bir konu yok” diyerek yanıt verdi. Konuşmasının devamında Şeyma Subaşı’nın çok iyi bir anne olduğunu belirten Ilıcalı, “Melisa’nın üzerine titriyor. Şeyma ile 10 yıllık beraberliğim var. Bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama beceremedim diyelim. Benim de onun da mutlu bir hayatı var şu anda. Özel hayatta çok göz önünde olduğum için göze de batıyorum. Bu benim için çok büyük bir dezavantaj” diyerek cevap verdi.

Şeyma Subaşı kimdir

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı 1990 doğumlu manken, youtuber ve sosyal medya fenomenidir. “Var mısın Yok musun” yarışmasına katılan Subaşı 2008 yılında “Miss Turkey” yarışmasıyla şöhret kazandı. 2014’te kendi moda markasını kuran Subaşı  İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week’te ilk defilesini gerçekleştirdi. 2018’te “Healthyish” isimli kafeyi kurdu, kafe 2020 senesinde kapandı. Ekim 2019’da youtube kanalı açtı. 2013 yılında Acun Ilıcalı ile ilişkisinden Melisa adında bir kızı olan Subaşı 2017 senesinde evlendiği Ilıcalı’dan 2018’de boşandı.  2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile ilişki yaşamaya başlayan Subaşı, Ağustos 2020’de ilişkisini bitirdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu