Eğlence

Trendhaber Film Önerileri- 3

Trendhaber olarak film önerileri serimize devam ediyoruz. Umarız şimdiye kadarki önerilerimizden keyif almışsınızdır..

Komedi Film Önerileri -Devam-

Komedi Film Önerileri

Komedi film önerilerimize üçüncü günü ile devam ediyoruz. İyi seyirler…

11- Kötü Komşular (Bad Neighbor)

Mac (Seth Rogen) ve Kelly Radner (Rose Byrne) çiftinin mutlu ve huzurlu yaşantısı yeni komşularıyla tamamen değişecektir. Nicholas Stoller’ ın yönettiği film de Radner’ların yeni komşuları olan öğrenci topluluğu olan yeni komşularıyla başından geçen komik olayları izleyeceğiz.

12- Büyükler (Grown Ups)

Büyükler (Grown Ups)

Adam Sandler, Kevin James, Salma Hayek gibi yıldızların rol aldığı filmde 30 yıldır tanışan arkadaşların başından geçen maceraları izliyoruz.

Küçük yaştan beri yakın olan arkadaş grubumuz 4 temmuz haftasını aileleriyle birlikte hep beraber geçirmek isterler ve başlarına gelmedik kalmaz. Keyifle izleyeceğiniz yapımı Dennis Dugan yönetiyor.

13- Deadpool

Deadpool

Ryan Reynolds ‘ın performansıyla göz doldurduğu yapımda çok renkli bir süper kahraman karşımıza çıkıyor. Alışılmışın dışında bir süper kahraman filmi olan Deadpool’da küfürbaz ve komik bir karakteri izliyoruz.

Tim Miller ‘ın yönettiği yapımı mutlaka izlemelisiniz.

14- Bay Evet (Yes Man)

Bay Evet (Yes Man)

Hayatında her şeye hayır demeye alışmış Carl (Jim Carrey) arkadaşlarının ısrarıyla bir terapiye katılıyor ve daha sonra hayatı tepetaklak oluyor.

Jim Carrey’nin performansı yanı sıra orijinal hikayesiyle şimdiye kadar izlemediyseniz mutlaka izlemeniz gereken bir yapım.

15- Çılgın, Aptal, Aşk (Crazy, Stupid, Love)

Çılgın, Aptal, Aşk (Crazy, Stupid, Love)

Komedinin vazgeçilmez isimlerinden Steve Carrell bu sefer farklı bir konu ile izleyicisiyle buluşuyor. Mükemmel bir hayat sürdürdüğüne inanan Cal (Steve Carrell) eşinin onu aldattığını ve ayrılmak istediğini öğrenince ne yapacağını bilemez. Bir barda tanıştığı genç Jacob (Ryan Gosling) 40 yaşından sonra Cal ‘a nasıl bir çapkın olacağını öğretecektir.

2011 yapımı bu komedi de Steve Carrell ‘a eşi rolünde Julian Moore ve şeytan tüyü olan genç yakışıklı Ryan Gosling eşlik ediyor.

Film önerilerimizin devamı için takipte kalın…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu