Eğlence

Trendhaber Film Önerileri – 1

Evde çok vakit geçirmek zorunda kaldığımız bu günlerde trendhaber olarak yeni bir seriye başlıyoruz. Her gün sizler için farklı alanlardan film önerilerinde bulunmaya çalışacağız.

Komedi Film Önerileri

Komedi Film Önerileri

Bugün sizlere izlerken gerçekten çok keyif aldığımız komedi filmlerini paylaşacağız. Bazıları klasik bazıları ise şimdiye kadar izlememiş olabileceğiniz bu filmleri izlerken umarız çok keyif alırsınız.
İyi Seyirler…

1- Hangover 1-2-3

Hangover serisi neredeyse herkes tarafından bilinmektedir. 3 filmden oluşan bu film her saniye sizi güldürecektir. 3 filmi de tek tek önermek istemediğimiz için tek başlıkta paylaşmak istedik.

Hem orijinal senaryosu hemde kadrosuyla vaktin nasıl geçtiğini anlamadan sıkılmadan izleyeceksiniz.

2- Git Başımdan (Due Date)

Git Başımdan (Due Date)

Bu filmi izlemek için Zach Galifianakis ve Robert Downey Jr. isimleri bile yeterlidir herhalde. Bu filmde mecburen aynı araçta ülkenin bir ucundan diğerine seyahat etmek zorunda kalan birbirinden zıt 2 karakteri izleyeceğiz.

Hiç sıkılmadan izleyeceğiniz bu yapımın yönetmenliğini de Todd Philips üstleniyor.

3- 40 Yıllık Bekar (The 40 Year Old Virgin)

40 Yıllık Bekar (The 40 Year Old Virgin)

2005 yapımı bu filmin başrolünde komedi filmlerinin ünlü ismi Steve Carell karşımıza çıkıyor. Yardımcı oyuncu olarak yine tanıdık isimleri görüyoruz. Paul Rudd ve Seth Rogen.

40 yaşında olan Andy (Steve Carell)’ nin şimdiye kadar ciddi hiçbir ilişkisi olmamıştır. Bu komedi filminin yönetmenliğini de Judd Apatow üstleniyor.

4- Bu da Nereden Çıktı? (Why Him?)

Bu da Nereden Çıktı? (Why Him?)

2016 yapımı bu film de James Franco’ nun performansı gerçekten muhteşem. Bryan Cranston gibi bir ustayla güzel bir uyum yakalayan Franco gerçekten gülmekten kırıp geçiriyor. Yer yer James Franco ‘nun küfürleri biraz fazla olsa da çok sırıtmıyor.

Bu komedi de genç ve zengin bir yazılımcı olan Franco (Laird) ile eski usül bir matbaacı olan Cranston (Ned) arasındaki çekişmeyi izleyeceğiz. Bu filmi kaçırmamanızı öneririz.

5- Asabiyim (Anger Management)

Asabiyim (Anger Management)

Jack Nicholson gibi bir usta ile komedi filmlerinin vazgeçilmezi Adam Sandler’ın bir araya geldiği bir filmin kötü olması zaten beklenemez.

Asabiyet problemleri olan Dave (Adam Sandler) bu durumu kabul etmemektedir. Ta ki Dr. Buddy (Jack Nicholson) ile tanışana dek!

Peter Segal’in yönettiği 2003 yapımı bu filmi hala izlemediyseniz çok şey kaçırdınız demektir.

Yarın komedi film önerilerimize devam edeceğiz…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu