DünyaMagazin

Yumruk Yumruğa Giriştiler

Gerard Pique’nin dünyaca ünlü şarkıcı Shakira ile uzun süredir devam eden ilişkisi, eski futbolcunun ihanetinin ardından fırtınayla son buldu. İkilinin ayrılığına Shakira’nın kardeşi Tonino Mebarak’ın da karıştığı ortaya çıktı. Mebarak’ın Pique ile tartıştığı, ablasıyla tartıştığı ve polisin onları güçlükle ayırdığı ortaya çıktı.
Eski Barcelona futbolcusu Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın çalkantılı ayrılığı hala gündemde. Sonunda Shakira’nın erkek kardeşinin de olaylara karıştığı ortaya çıktı.

İspanyol basınında çıkan haberlere göre Gerard Pique, çocuklarını ziyaret etmek için Miami’ye gittiği sırada Shakira ile anlaşmazlığa düştü. Ardından Shakira’nın kardeşi Tonino Mebarak araya girdi. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Polisin iki kişiyi ayırmak için araya girdiği açıklandı.

“Bence bir kadın bir erkekle rekabet edebilir”
Shakira veya Pique’den resmi bir açıklama gelmedi.Shakira, ayrılığın ardından yaptığı son açıklamada, “Bir kadının bir erkekle kendini tamamlayabileceğine inandım. Çocukların anne babalarıyla aynı çatı altında yaşamalarını da hayal ettim. Ama hayatta her hayal gerçekleştirilemez.” hayat kurtuluş için fırsatlar sunar.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu