DünyaMagazinOscar Ödülleri

Marilyn Manson Tehdit Ediliyor

Manson, yaşananların peşinden kariyerinin dibe vurduğunu ve ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

Taciz’ iddialarıyla gündeme gelen Marilyn Manson, bu suçlamaları kendisine yönelten eski nişanlısı Evan Rachel Wood ve onun şimdiki partneri Ashley Gore olarak da malum sanatçı Illma Gore’a karalama davası açmış, sadece yargıç duruşmayı ertelemişti. Manson, yaşananların peşinden kariyerinin dibe vurduğunu ve ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

Oyuncu Evan Rachel Wood, reel ismi eski nişanlısı Marilyn Manson’ın kendisini rahatsız etme ettiğini, geçtiğimiz sene toplumsal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile duyurmuştu. Ünlü müzisyen ve oyuncunun aralarındaki cenk sürüyor. Bu iddiaların peşinden meşhur müzisyenden karşı bir hamlede bulunmuştu. Manson, hem Wood aynı zamanda partneri Ashley Gore olarak da malum sanatçı Illma Gore ile alakalı karalama davası açmıştı sadece yargıç duruşmayı ertelemişti. Tüm bunların peşinden beş Grammy adayı olan 53 müzisyen, kariyerinin dipte bulunduğunu ve geçen sene eşeysel tacizle suçlanmasından beri hala ölüm tehditleri aldığını iddia etti.

Özel haber kaynaklarının haberine göre; Marilyn Manson, internette kendisine gelen ölüm tehditleri yüzünden endişeli, perişan, depresif, endişeli, deli ve uykusuz hissettiğini ve birinin eşi Lindsay Usich’e zarar vermesinden kaygı duyduğunu söyledi. Gerçek ismi Brian Warner olan Manson, plak firması ve kabiliyet ajansı tarafınca bırakıldığını ve Hollywood’daki toplumsal ve iş toplantılarından dışlandığını açıkladı. Manson, turneye çıkamayacağını, kitabını çıkaramayacağını, yapmış olduğu resimlerin değerinin düşürüldüğünü ve sanat sergilerinin sınırsız olarak ertelendiğini de iddialarına ekledi.

Oyuncu Evan Rachel Wood, 2007-2010 yılları içinde aşk yaşamış olduğu müzisyen Marilyn Manson’ın kendisini rahatsız etme ettiğini geçtiğimiz sene şubat ayında toplumsal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile duyurmuştu. Wood, sonrasında da Manson’ın 2007’de çıkardığı ‘Heart-Shaped Glasses’ şarkısının klip çekimi esnasında rızası olmadan kendisine saldırı ettiğini ileri sürmüştü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu